Rreth Nesh

Co Naidian Group, Ltd

Përsosmëri, ndajeni me botën.

Co Naidian Group, Ltd

themeluar në vitin 1989

Ne kryesisht prodhojmë të gjitha llojet e stafetave, të tilla si stafetën e energjisë, stafetë PCB, stafetë për qëllime të përgjithshme, Solid StateRelay, Koha Relay, Relay Automobile, Counter, Relay Thermal, Relay Electromagnetic, Relay rrjedhjes së Tokës, stafetë niveli i lëngshëm, mbrojtje motorike nga kontrolli motorik seri, Prizë rele.

Hf286ca89af2943c3bc2758790bdb1247n

Na Anout

logo02

NAIDIAN GROUP Company Limited e themeluar në vitin 1989, është një profesionist i angazhuar në kërkimin, zhvillimin, shitjen dhe shërbimin e të gjitha llojeve të stafeve, siç janë stafetat me fuqi të lartë, stafetë për qëllime të përgjithshme, stafetën kohore dhe stafetën elektromagnetike. Ne jemi të vendosur në Nr.626, Chezhan Road, Liushi Town, Wenzhou City, Zhejiang, China, duke shijuar transportin e përshtatshëm dhe mjedisin e bukur. Të përkushtuar për kontroll të rreptë të cilësisë dhe shërbimit të zhytur në mendime të klientëve, anëtarët tanë me përvojë të stafit janë gjithmonë në dispozicion për të diskutuar kërkesat tuaja dhe për të siguruar kënaqësinë e plotë të klientit. Për më tepër, kemi marrë çertifikata të çertifikimit të detyrueshëm të Kinës. Duke shitur mirë në të gjitha qytetet dhe provincat përreth Kinës, produktet tona eksportohen gjithashtu për klientë në vende dhe rajone të tilla si Azia, Azia Juglindore, Koreja e Jugut, vendet e Amerikës së Jugut etj. Ne gjithashtu mirëpresim urdhërat OEM dhe ODM. Pavarësisht nëse zgjedhni një produkt aktual nga katalogu ynë ose kërkoni ndihmë inxhinierike për aplikimin tuaj, mund të bisedoni në qendrën tonë të shërbimit të klientit në lidhje me kërkesat tuaja të ndihmës në çdo kohë. Duke iu përmbajtur parimit të biznesit të përfitimeve të ndërsjella, ne kemi pasur një reputacion të mirë midis klientëve tanë për shkak të shërbimeve tona të mrekullueshme, produkteve cilësore dhe çmimeve konkurruese. Ne mirëpresim ngrohtësisht klientët nga brenda dhe jashtë vendit për të krijuar bashkëpunim dhe për të krijuar një të ardhme të ndritur me ne së bashku.

OUR

EKSPOZITA

耐 电 内 页 _13
02_01
02_03
H2eac08a01edf4f46ae4337f3dda068f3l
Hce3af24bca6148438a7d0406138e2ad11
Hac6bac2ecb26499799f6c7f4d4a61ffdn

------------------------ CERTIFIKATI ------------------------

ab_certi

Dëshironi të punoni me SHBA?